Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Leksaker
DOCKA, Armand Marseille, nr 390, Tyskland. 1900-talets början.
1293328. DOCKA, Armand Marseille, nr 390, Tyskland. 1900-talets början.
Höjd 40 cm.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 40 cm.
Mindre ytslitage.
Halmstads Auktionskammare
301