1292517. FRIMÄRKEN, ostämplade från Sverige 1889-1967.

Över 700 stycken.

Obetydligt slitage.

Över 700 stycken.

Obetydligt slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 20 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
20 EUR
Danmark
26 EUR
Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
30 EUR
Frankrike
32 EUR
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
37 EUR
52 EUR
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
68 EUR
91 EUR
102 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1292517

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 226