SOFFA, skuret och svartlackerat trä, oscariansk, 1800-talets andra hälft.

1291506. SOFFA, skuret och svartlackerat trä, oscariansk, 1800-talets andra hälft.

På hjultrissor längd 130 cm, djup 70 cm, höjd 115 cm.

Ytrepor, slitage samt bårder lösa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 657