GUSTAV RUDBERG. "DISIG DAG HVEN 79".

1290884. GUSTAV RUDBERG. "DISIG DAG HVEN 79".

Signerad, olja på duk 51,5x80 cm.

Måleri, grafik, skulptur: Proveniens Bo Mattssons samling, Malmö.

Något ytslitage.

Gustav Rudberg (1915–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

Något ytslitage.

Gustav Rudberg (1915–2001)

Antal besök: 1 303