MONTERSKÅP, golvmodell, plexiglas och ek, 1900-talets andra hälft.

1289999. MONTERSKÅP, golvmodell, plexiglas och ek, 1900-talets andra hälft.

Bredd 175 cm, djup 76 cm, höjd 114 cm.

Glasskivor med ytrepor, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 393