KÖKSHYLLA, glas och trä, Reda.

1289991. KÖKSHYLLA, glas och trä, Reda.

Längd 114 cm, djup 19 cm, höjd 13 cm.

Slitage och repor
Tre skeppor med mindre avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor

Antal besök: 1 292