STEGPALL, Awab, 1950/60-tal.

STEGPALL, Awab, 1950/60-tal.
128949. STEGPALL, Awab, 1950/60-tal.

Kromad stomme. Höjd ca 60 cm.

Bruksslitage, saknar plastavslut på ett ben, sprickor i plastavslut.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kromad stomme. Höjd ca 60 cm.

Antal besök: 12 280