JOSEF EKBERG. VAS, keramik, Gustavsberg, signerad och daterad 1912.

1289319. JOSEF EKBERG. VAS, keramik, Gustavsberg, signerad och daterad 1912.

höjd 28 cm.

Lagning vid mynning, limrester utanför den fastlimmade biten.

Josef Ekberg (1877–1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 28 cm.

Josef Ekberg (1877–1945)

Antal besök: 369