SILVERSMYCKE, Hänge, 1945 Nometa Metallindustri Aktiebolage Stockholm.

1288627. SILVERSMYCKE, Hänge, 1945 Nometa Metallindustri Aktiebolage Stockholm.

Vackert silverhänge med silverkedja, hängt tillverkat av Nometa Metallindustri Aktiebolage 1945, stämplar A/BNM T8 "Stockholm", hänget 3,5 x 5,7 cm.

Mindre åldersslitage, behov av rengöring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 961