YRJÖ EDELMANN. Olja på duk.

1288413. YRJÖ EDELMANN. Olja på duk.

Komposition med skrynklat papper. Signerad samt daterad -79.
100x100 cm.

Några svarta streck i nedre vänstra hörnet.

Yrjö Edelmann (1941–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

100x100 cm.

Yrjö Edelmann (1941–2016)

Antal besök: 2 906