STANISLAV ZOLADZ. Färglitografi.

1287966. STANISLAV ZOLADZ. Färglitografi.

Upphängda vättar. Signerad samt numrerad 25/275 ex. Daterad 1993. 51x39 cm.

Ytsmuts samt taveldjur innanför glas. Bladet släppt i inramningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 344