CLAUDE WEISBUCH. Färglitografi.

4207661. CLAUDE WEISBUCH. Färglitografi.

Bildmått 43x58 cm, totalmått 57x72 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Varberg Auktionskammare
Antal besök: 149