1287961. STIG LINDBERG. Skål, fajans, Gustavsbergs studio 1940-50-tal, signerad.

Dekor av ränder i svart och gulgrönt mot vit fond. Längd 25, höjd 19 cm.

Smärre repor.

Stig Lindberg (1916–1982)

Smärre repor.

Stig Lindberg (1916–1982)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 21 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
21 EUR
Danmark
27 EUR
Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
31 EUR
Frankrike
33 EUR
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
38 EUR
54 EUR
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
71 EUR
94 EUR
106 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1287961

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 540