KG NILSSON. Litografi,"Älven II", signerad, 8/200 och daterad 1988.

128752. KG NILSSON. Litografi,"Älven II", signerad, 8/200 och daterad 1988.

Mått 63 x 40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 63 x 40 cm.

Antal besök: 2 183