SUNE BLOMQVIST. Serigrafi, signerad, ej numrerad.

128749. SUNE BLOMQVIST. Serigrafi, signerad, ej numrerad.

Utgiven av Sundsvalls Konstförening i 300 exemplar. Mått 31 x 38 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 202