1287413. BONBONJÄRER, 2 st, glas, Sandvik och Reijmyre glasbruk.

Röd bonbonjär, höjd 14 cm
Sodafärgad bonbonjär, höjd 13 cm.

Mynningsnagg på den rökfärgade, ytslitage.

Röd bonbonjär, höjd 14 cm

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1287413

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 96