1286658. KAFFESERVIS, 45 delar, porslin med förgylld dekor, Hutschenreuther.

12 kaffekoppar
13 kaffefat
12 assietter
6 småfat
2 miniatyrvaser.

Smärre bruksslitage.

12 kaffekoppar
13 kaffefat
12 assietter
6 småfat
2 miniatyrvaser.

Smärre bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 57 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
57 EUR
Danmark
60 EUR
Finland, Storbritannien, Tyskland
62 EUR
Åland
68 EUR
Belgien, Frankrike, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Norge, Spanien
71 EUR
86 EUR
Schweiz
98 EUR
Australien, Cypern, Kanada, Malta, Mexiko, Turkiet, USA
145 EUR
179 EUR
203 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Hylla 10
Föremålsnr
1286658

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 162