Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
CARL GEORG WALLIN. "G.D. Kennedy", olja på duk, signerad C.G. Wallin 1946.
1286461. CARL GEORG WALLIN. "G.D. Kennedy", olja på duk, signerad C.G. Wallin 1946.
52 x 73 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
52 x 73 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
4 551