SOFFA, skinn, "Hollywood", Furninova, 2000-tal.

1286174. SOFFA, skinn, "Hollywood", Furninova, 2000-tal.

Längd 245 cm. Djup 95 cm. Rygghöjd 80 cm.

Trasig söm. Brukslitage samt undertyg med hundhår.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 944