DUBBELSÄNG MED SÄNGBORD, ek, Getama, Hans J Wegner, Danmark, 1950-tal.

1283910. DUBBELSÄNG MED SÄNGBORD, ek, Getama, Hans J Wegner, Danmark, 1950-tal.

Innermått 81x200 cm styck. Totalmått Längd 206 cm. Bredd 255 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 370