Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Keramik & Porslin
Orientaliskt
PENSELVAS, sk Brush pot, porslin, Kina, 1800-talets senare del.
1283141. PENSELVAS, sk Brush pot, porslin, Kina, 1800-talets senare del.
Höjd 28 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 28 cm.
Bruksslitage.
Halmstads Auktionskammare
274