1282587. ERICH OCH INGRID TRILLER. Tobo, vas, stengods, signerad.

Brun glasyr, höjd 7 cm.

Obefintligt slitage.

Brun glasyr, höjd 7 cm.

Obefintligt slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1282587

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 138