SÄNGBORD, Nyrenässans, 1800-talets senare del.

128221. SÄNGBORD, Nyrenässans, 1800-talets senare del.

Betsad ek. Tre lådor och ett skåp. Skiva i röd sten. Längd 41, bredd 37, höjd 90 cm.

Slitage, sprickor, stötskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 008