TAKLAMPA, troligtvis Danmark eller Norge, 1960-tal.

1281864. TAKLAMPA, troligtvis Danmark eller Norge, 1960-tal.

Stomme i mässing med 5 ljusarmar, diameter ca 44, höjd ca 53 cm. Märkning saknas.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 867