ALFRED KUNFT. OLJA på pannå, Öland, signerad, 1900-tal.

1281560. ALFRED KUNFT. OLJA på pannå, Öland, signerad, 1900-tal.

höjd 38 cm, bredd 46 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 38 cm, bredd 46 cm.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 1 482