Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Övrigt
Teknika & Nautika
FARTYGSFÖNSTER MED MONTERAD SPEGEL, 1900-tal.
1280530. FARTYGSFÖNSTER MED MONTERAD SPEGEL, 1900-tal.
Diameter 29 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 29 cm.
Slitage.
Halmstads Auktionskammare
341