INDISKT LUNTLÅSGEVÄR, sk Torador, 17/1800-tal.

1278926. INDISKT LUNTLÅSGEVÄR, sk Torador, 17/1800-tal.

Längd 86 cm.

Kraftigt slitage, skador samt rostangrepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 86 cm.

Antal besök: 2 017