CARLO H. Olja på duk, signerad.

127797. CARLO H. Olja på duk, signerad.

Mått 59,5 x 30 cm.

Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 59,5 x 30 cm.

Oramad.

Antal besök: 5 649