Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Figurscen, olja på duk, signerad.
1277559. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Figurscen, olja på duk, signerad.
31 x 50 cm.
något ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
31 x 50 cm.
något ytslitage.
Göteborgs Auktionsverk
462