1277559. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Figurscen, olja på duk, signerad.

31 x 50 cm.

något ytslitage.

31 x 50 cm.

något ytslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 30 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
30 EUR
Danmark
35 EUR
Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
40 EUR
Frankrike
43 EUR
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
47 EUR
62 EUR
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
80 EUR
104 EUR
115 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1277559

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 181