MATSALSGRUPP, 9 delar, "Nya Guldheden", Carl Malmsten.

1277257. MATSALSGRUPP, 9 delar, "Nya Guldheden", Carl Malmsten.

2 st karmstolar
6 st stolar höjd 88 cm
bord diameter 110 cm, höjd 74 cm + 2 iläggsskivor bredd 55 vardera.

Skavmärken och slitage, ytrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st karmstolar
6 st stolar höjd 88 cm

Antal besök: 727