TIDNINGSSTÄLL, stringmodell, 1950-60-tal.

127686. TIDNINGSSTÄLL, stringmodell, 1950-60-tal.

Metallställning i stringmodell, Höjd 60 cm, bredd 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 692