SIDEBOARD, ljus björk, Swedish Grace,1910/20-tal.

1276714. SIDEBOARD, ljus björk, Swedish Grace,1910/20-tal.

Längd 116 cm, djup 56 cm, höjd 94 cm.

Slitage, lister saknas, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 793