SIDEBOARD, valnöt, Swedish Grace, 1930/40-tal.

4201441. SIDEBOARD, valnöt, Swedish Grace, 1930/40-tal.

Längd 213, bredd 46, höjd 111 cm.

Bruksslitage, märken, nyckelhål med skador, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 645