SERVERINGSVAGN, mässing och glas. 1900-talets andra hälft.

127398. SERVERINGSVAGN, mässing och glas. 1900-talets andra hälft.

Stomme av mässing. Brickor av glas. Längd 52. Bredd 34. Höjd 66 cm.

Slitage. Repor och märken. Anlupen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 637