EDVIN OLLERS. PARVASER, 1920/1930-TAL, ELME GLASBRUK.

1273786. EDVIN OLLERS. PARVASER, 1920/1930-TAL, ELME GLASBRUK.

Paret vaser i gråtonigt glas märkta OLLERS ELME med en höjd på ca 15,5 cm.

Mindre Bruksslitage.

Edvin Ollers (1888–1959)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre Bruksslitage.

Edvin Ollers (1888–1959)

Antal besök: 230