SKÅL, Tapio Wirkkala. Tillskriven. Aeroplanfaner, laminerad björk, signerad TW.

127330. SKÅL, Tapio Wirkkala. Tillskriven. Aeroplanfaner, laminerad björk, signerad TW.

Längd 26, bredd 20 cm.

Liten kantskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 26, bredd 20 cm.

Liten kantskada.

Antal besök: 3 598