SPIONKAMERA, Crystar, 1900-talets mitt.

1272079. SPIONKAMERA, Crystar, 1900-talets mitt.

Höjd 3,5 cm, bredd 5 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 3,5 cm, bredd 5 cm.

Antal besök: 1 429