MATSERVIS 34 delar Villeroy o Bosch "Wild Rose" 1900-tal.

1271146. MATSERVIS 34 delar Villeroy o Bosch "Wild Rose" 1900-tal.

flata 12 st, förrättstallrikar 12 st, skålar 2 st, serveringsfat 3 st, serveringsskålar 2 st, terrin med lock, såsskål med lock.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

mindre åldersslitage.

Antal besök: 764