OLOF HEDELIN. Etsning.

1271049. OLOF HEDELIN. Etsning.

Komposition med ansikten, signerad samt numrerad 21/23 daterad 1980, 14x16 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 244