CURT BJERNEVI. Färglitografi.

1270996. CURT BJERNEVI. Färglitografi.

Hemlängtan. Signerad samt numrerad 55/250 ex
19x19 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

19x19 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 304