MATSALSGRUPP, teak/bok, 1900-talets mitt.

1268231. MATSALSGRUPP, teak/bok, 1900-talets mitt.

Bord samt 4 stolar och skiva, bordets längd 132, bredd 81, höjd 74 cm, skivans bredd 39 cm.

Fläckar, repor och märken, blekt bordsskiva samt mässingsstången fast i snett läge.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 852