MATSERVIS, 106 delar, porslin, "Vatikan", Pirkenhammer, Tjeckoslovakien.

1267003. MATSERVIS, 106 delar, porslin, "Vatikan", Pirkenhammer, Tjeckoslovakien.

29 st mattallrikar
17 st djupa tallrikar
16 st mindre djupa tallrikar
10 st mindre tallrikar
20 st assietter
9 st uppläggningsfat i olika storlekar
2 st uppläggningsskålar
3 st salt ströare.

Bruksslitage, nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

29 st mattallrikar
17 st djupa tallrikar
16 st mindre djupa tallrikar
10 st mindre tallrikar
20 st assietter
2 st uppläggningsskålar
3 st salt ströare.

Antal besök: 3 391