Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Övrigt
Övrigt
BYXPRESS, Union Press Boy, Made in Germany 1900-talets senare del.
1266616. BYXPRESS, Union Press Boy, Made in Germany 1900-talets senare del.
Höjd 105 cm, bredd 41 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 105 cm, bredd 41 cm.
Slitage.
Halmstads Auktionskammare
277