G. V. SPARRENFÄLT. Olja på duk, signerad, 18/1900-tal.

126631. G. V. SPARRENFÄLT. Olja på duk, signerad, 18/1900-tal.

Månsken över vatten. Mått 56 x 48 cm.

Två knappnålshuvud stora hål i duken. Något smutsig duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 892