TAKLAMPA, Mässing, Glas, jugend, tidigt 1900-tal.

126623. TAKLAMPA, Mässing, Glas, jugend, tidigt 1900-tal.

Stomme i mässing, två armar, kupor i handmålat glas med dekor av blommor. Höjd ca 68 cm, förlängningsdel 52 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 745