Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gästriklands Auktionskammare
Konst
Måleri
MAURITZ FINSTRÖM. "Svartå Björkhytta", akvarell, signerad och daterad 1952.
1265846. MAURITZ FINSTRÖM. "Svartå Björkhytta", akvarell, signerad och daterad 1952.
30 x 40 cm.
Ej ramad.
Ej ramad.
Gör en kostnadsfri värdering!
30 x 40 cm.
Ej ramad.
Ej ramad.
Gästriklands Auktionskammare
1 510