Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
OLOF KRUMLINDE. Skepp i stormigt hav, olja på duk, signerad.
1265812. OLOF KRUMLINDE. Skepp i stormigt hav, olja på duk, signerad.
64 x 99 cm.
Krackeleringar.
Gör en kostnadsfri värdering!
64 x 99 cm.
Krackeleringar.
Helsingborgs Auktionskammare
3 702