714. SLAGLÅSREVOLVER, engelsk, Double Action.

1264346. 714. SLAGLÅSREVOLVER, engelsk, Double Action.

Piplängd 9,5 cm, kaliber ca 8mm, tex på ovansidan "Lancster 151 New Bond Str London", tillverkningsnummer 3681.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador och slitage.

Antal besök: 2 840