Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Övrigt
Fiskeutrustning
FISKERULLE RECORD 1800 med fiskeredskap, 1900-tal.
1264105. FISKERULLE RECORD 1800 med fiskeredskap, 1900-tal.
Största storlek 23 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Största storlek 23 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
701